Červen 2013

středa, 5. červen 2013

27. června 2013 v 11:57 | tymon (Kristýnka) |  společný deníček SINDY a HENRIETY
Takže abychom byly upřímný, bylo veselo. Krom teplého počasí, kdy už konečně opadla voda a pořád nelilo, jsme opět mohly být v ohrádce a vzhledem k tomu, že jsem já - Henrieta měla jít pod sedlo s Peťou, dopřála jsem si bahenní lázeň, aby Peťa měla radost (a o to víc jsem si to užívala, když jsem nemusela mít pláštěnku).
Ale jinak klídek a pohoda. I služka pochopila tu bahenní lázeň anebo to byla jen pouhá škodolibost.

Vaši chudáčci koníčci - Henrieta a Sindy

čtvrtek, 23. květen 2013

26. června 2013 v 20:54 | tymon (Kristýnka) |  společný deníček SINDY a HENRIETY
Služka dneska jela s Mácou na návštěvu do Dobčic - za Corálem. Takže jsme měli volno.
Akorát se na nás přijela podívat do výběhu a to bylo veškeré naše vzrušení. Takže jinak klídek a pohoda. Jen podotýkám, že sice svítilo sluníčko, ale byla zima, proto já - Heduška, mám letní pláštěnku.
Vaši chudáčci koníčci - Henrieta a Sindy

středa, 22. květen 2013

9. června 2013 v 19:29 | tymon (Kristýnka) |  společný deníček SINDY a HENRIETY
No jo a jak už to bývá, tak služka umí zkazit náladu. A nám oběma ji zkazila celkově.

Přes den dobrý, ale když nás dovedla a zjistila, že má šimla zase zadní nohu odřenou, mysleli jsme, že služku budeme křísit. No, bohužel se tak nestalo. Místo toho služka mi - Henrietě vymyla nohu (nezapomněla si postěžovat Olince a Radce) betainovým mýdlem a pak mi to zastříkala tou modrou dezinfekcí….
Nakonec ještě služka počkala, až přijede Petra se svou ségrou Sabinou a holky nás vzaly ven na ruce se popást a než se Sindy nadála, vyfasovala Sabinu, jako jezdce na večer. Služka to dovolila, sama chodit nemusím.
Bylo to celkem zajímavý, ale alespoň jsme popracovaly pod sedlem obě.

Vaši chudáčci koníčci - Henrieta a Sindy

pondělí, 20. květen 2013

5. června 2013 v 19:08 | tymon (Kristýnka) |  společný deníček SINDY a HENRIETY
Tak jo, dneska zase přitáhla služka. Jenže, stav jejího krku nedovolil, abychom šli ven. Takže Sindy měla flákárnu a JÁ musela jít hezky pod sedlo. Abyste to pochopili, naši drazí čtenáři, služka ježdění má zase zakázaný od doktorů (je blbá, když se nechá napadnout), takže Sindy lelkovala v ohrádce a Radka, co jezdí valáška Poldíka, si mě vzala pod sedlo.
Musím uznat, že jsem si chvilkami dělala, co chci protože Ráďa mi nedávala ty správný pomůcky, co dává Petra či služka. Takže jsem ji několikrát statečně ignorovala. Ale jinak pohoda a klídek. Den super a počasí také. I Ráďa byla hodná.
Váš chudáček koníček - Henrieta